שפר- מכון לטיפול קוגניטיבי התנהגותי בחיפה והצפון

תומך לחימה – כל מה שרציתם לדעתם

"ברצוני להמליץ על שפר איש מקסים אמפטי מקצועי מאוד מגיע ממערכת הצבאית ומכיר אותה ונראה שמאוד מעוניין לעזור ואכן עזר לי עם בני שיש לו קשיים נפשיים וחרדות ועזר לשבצו בתפקיד שמתאים לו ועל כך אני מודה לו ממליצה עליו בחום"  דורית ש.

פרופיל 64 תומך לחימה
או קה"ס 40, קה"ס 41, קה"ס 42

תומך לחימה הנם תפקידים מגוונים אשר נותנים שירות לחייל הקרבי. תפקידים של נהג, טכנאי, אפסנאי וכדומה.

פרופיל 64 נחשב לפרופיל ג'ובניק (אינו לוחם), אך למעשה למרות שפרופיל זה מונע מהחייל להיות בקרבי, הפרופיל אינו מונע מהחייל להיות משובץ כתומך לחימה.
שימו לב, גם מי שקיבל קשיי הסתגלות (קה"ס 40/41/42) מיועד להיות תומך לחימה.

תומך לחימה מכיל את כל התפקידים הקיימים בצבא, אשר נותנים שרותים למסגרת הקרבית: מאבטח מתקנים, נהג, חימוש, טכנולגי, פקידות, שלישות, שקם, תקשוב, לוגיסטיקה, טכני שריון, טכנאי רק"ם (רכב משורין), פלגת ארגמן, חיל הטכנולוגיה והאחזקה ועוד.

בפרופיל 64, המשמעות היא כי תומך הלחימה, אומנם אינו נלחם, אבל נמצא סמוך לאזורי סיכון, משרת בתנאים של חייל קרבי וגם היציאות לבייתו לחופשות הן לרוב בהתאם לחופשות של החייל הקרבי (אחת למספר שבועות).
התפקידים המורכבים למי שיש פרופיל 64, או קה"ס הינם הנהגים, אשר נמצאים גם סמוך לאזורי סיכון וחיילי החימוש, טכנאי השריון והרק"מ.

חלק מהמלשבים (מועמדים לשירות) אינם מתאימים מבחינה רגשית לשירות כתומכי לחימה. חלקם סובלים מפחדים שונים, אחרים סובלים משינויים במצב הרוח, קשיים חברתיים, בעיות וויסות, קושי בהתמודדות עם סמכות ומשמעת, קושי בהתמודדות עם אי וודאות, ואחרים אינם בשלים, או עצמאיים ותלויים מאו בהוריהם.

במצבים אלו יש לפנות בהקדם לאמיר שפר, יועץ בכיר לצבא, לשם בחינת מצבו הרגשי של המלשב. אמיר יכול להמליץ על קהס (קשיי הסתגלות), לשם ביטול השירות כתומכי לחימה בגדודים. 
הקהס הנו סעיף לצד הפרופיל, אך אין מדובר בפרופיל נפשי, כך שהקהס אינו פוגע במתגייס. והמלשב יוכל להתגייס לצבא לתפקידים שונים  ומגוונים (ואפילו יוקרתיים). לשם התאמת קהס יש לפנות לאמיר שפר כאן.

"ברצוני להמליץ בחום על הקב"ן האזרחי, אמיר שפר בזכות חוות דעתו והמלצתו בני הצליח לצאת משירות קרבי בנח"ל ולקבל שיבוץ קרוב לבית. חוות דעתו מפורטת עם המלצות מקצועיות. ממליצה להורים שילדם לא מרוצה להעזר בו. תודה רבה לך אמיר!!!"  אילנית ר.

"מיואשים ועייפים מהמערכת הצבאית פנינו לאמיר שפר. אמיר עשה בשבילנו את הבלתי ייאמן ואת מה שכבר היה נראה כבלתי אפשרי. במשך חודשים פנינו לצבא, כתבנו, דיברנו ביקשנו, ונתקלנו בחוסר שיתוף פעולה ובעיקר בחוסר הבנה. אמיר ידע לתת הכוונה מדוייקת והנחיות מקצועיות ומועילות להמשך התהליך מול הצבא. מיותר לציין שבזכותו הבן שלי הצליח לקבל את הטירונות היומית ללא נשק שמתאימה לצרכים שלו ומאפשרת לו לשרת. הניסיון של אמיר במערכת הצבאית, עם היידע והכישורים האישיים שלו, הם השילוב המנצח בפניות לגורמי הצבא. שווה כל שקל, שווה כל דקה…! "  אילנה פ.

במה אמיר שפר יכול לעזור? 

ניסיונו של אמיר כיועץ לגיוס ולצבא, נשען על 20 שנות עבודה כקצין בריאות הנפש (קב"ן) ויועץ במשרד הביטחון. הידע והניסיון של אמיר, לצד חוות דעת מקצועיות, מובילות לתוצאות מוכחות (למעלה מ- 95% שביעות רצון באתר 'איזי').
אמיר  מסייע בחוות דעת לפרופיל, קה"ס, ייעוץ וטיפול:

  1. חוות דעת מאמיר שפר מחייבת את הקב"ן בצבא לפגוש את החייל בדחיפות ולהתייחס להמלצותיו, וזאת במקרים של בעיות רגשיות דחופות
  2. חוות דעת והמלצה לקהס לשם פסילת שירות קרבי. התערבות בשינויקה"ס(קשיי הסתגלות), הת"ש, ו/או שינוי פרופיל, ו/או שינוי תפקיד
  3. אמיר שפר יכול לחייב את לשכת הגיוס להיפגש עם המלשב (מועמד לגיוס) בטרם השירותהצבאי, במקרים של בעיות רגשיות דחופות
  4. סיועבמפגש המורכב עם הקבן ו/או הפסיכיאטר הצבאי
  5. גימל נפשי, בשיתוף ביקור רופא
  6. הכנה רגשית לקראת הגיוס הצבאי למתגייסים
  7. טיפול רגשי בזמן השירות הצבאי
  8. גיוס מחדש לצבא לאחר שחרור על 21 נפשי, או קהס 60, ו/או המלצה להתנדבות לצבאמתוך ניסיונו הייחודי של אמיר בתפקידיו המגוונים כקצין בריאות הנפש ויועץ במשרד הביטחוןניתן בנוסף לקבל סיוע ב:
  9. הכנה לראיון האישי בלשכת הגיוס, המשפיע על ציון הקב"א
  10. הכנה לראיון האישיותי עם פסיכולוג היחידה הצבאית, או הקב"ן- קבלה לסיירת, סייבר, מודיעין, קצונה ועתודה

למפגש עם אמיר שפר- ייעוץ, חוות דעת, פרופיל וקה"ס

אנו כאן בשבילך | דיסקרטיות מלאה 
לכל שאלה– ניתן לפנות ישירות לאמיר- כאן.
**ניתן לקיים מפגשי אונליין בזום**

"אני ממליצה על אמיר שפר שעזר לבני לשנות שיבוץ על ידי מכתב מפורט וברור תודה רבה אמיר"  חלי ת.

"אמיר היה קשוב עזר לי לאורך כל הדרך. הוא עזר לי לשנות את השיבוץ מלוחמה, המכתב ששלח לצבא עזר רבות ומפגש ההכנה לפני הקב"ן היה מעשיר וקולע לפגישה שהייתה אצל הקב"ן. ממליץ בחום!"  עידן ל

"פניתי אל אמיר לגבי עזרה לגבי שירות קרבי , היו לי חרדות ובעיות עם עצמי לגבי הגיוס לקרבי ואני יכול להגיד תודה לאמיר , עזר לי בכל הדרך וליווה אותי על מנת להשיג את מה שהייתי צריך בשבילי , כל פעם שביקשתי ממנו עזרה נתן מזמנו ועזר לי , ממליץ לכל אחד שיש לו בעיה בצבא לפנות רק אליו". זיו ח.


 מדוע לפנות לעזרה מאמיר:
 
 ייחוד העבודה, הנו בסיוע במקרים מורכבים אשר מביא לתוצאות, כפי שניתן לראות בהמלצות הרבות עליו (שביעות רצון של למעלה מ- 95%!).
 
– מומחיות ייחודית בלבד של אמיר- בנוסף לעבודתו כקבן, אמיר כותב חוות דעת לבתי משפט. המשמעות של כך, הנה היכולת להעריך מאפייני אישיות לעומק ולשכנע את בתי המשפט בדרך השיקומית. כך אמיר פועל מול המערכת הצבאית- הערכה מעמיקה ומפורטת של מאפייני האישיות, המשכנעת לרוב את גורמי הצבא לפעול לאור המלצותיו. ואכן, שמו של אמיר הולך לפניו כגורם מקצועי מוערך במערכת הצבאית.
 
 ליווי וייעוץ של אמיר לכל אורך התהליך
 
 אכפתיות, דיסקרטיות, מעורבות, מקצועיות
 
 מוזמנים להיכנס כאן לכל ההמלצות על אמיר שפר (המלצות אמיתיות הנכתבות רק על ידי הלקוחות, באתר נפרד מאתר זה- אתר 'איזי')
 
 סודיות מובטחת- דיסקרטיות מלאה

שפר אמיר, הנו מנהל המכון. יועץ בכיר בנושא גיוס וצבא. ובעל ניסיון עשיר של 20 שנים בתחום הצבאי, הן כקצין בריאות הנפש (קב"ן) והן כיועץ במשרד הביטחון. תפקידיו המגוונים, והידע הרב שרכש לאורך השנים, הובילו לסיוע רב למלש"בים (מועמדים לשירות) ולחיילים. 


לכל ההמלצות על הקב"ן אמיר שפר

לראיון המלא עם אמיר שפר וכל המידע על תהליך החיול, מפגש עם הקב"ן, קה"ס, פרופיל נפשי ועוד


שאלות לגבי תומך לחימה- תומך לחימה תפקידים, פרופיל 64 נפשי, פרופיל 64 קרבי, פרופיל 64 תומך לחימה

 
איזה תפקידים יש לתומך לחימה?
ראשית, לפרופיל 64 שאינו קרבי קיימים תפקידים רבים ומרתקים כגון פיתוח מערכות תוכנה (אופק), מאבחן פסיכו-טכני, מדריך אימון גופני, מפעילי ומנהלי רשת מיחשוב, משק הוראה, מודיעין, מסלול מומנט (מכניקה ואלקטרוניקה) ועוד.
יחד עם זאת התפקידים תלויים בצורך של הצבא והנתונים האישיים.
מרבית בעלי פרופיל 64, מיועדים לתומכי לחימה (צרכי הצבא אמרנו כבר)- נהגים, חיל החימוש על תפקידיו הרבים, חיל הטכנולוגיה והאחזקה, מאבטח מתקנים, שירות בתי הסוהר ועוד.

יש תומך לחימה שגם בתפקיד קרבי?
פרופיל 64 מאפשר להשתבץ בכיפת ברזל.
ניתן להשתבץ בפרופיל 64 כקרבי בתורך תומך לחימה. מדובר על תפקידים שונים כגון נהג, טכנאי, אשר נמצאים יחד עם היחידה הקרבית, אך לא נלחמים.
קה"ס יכול למנוע את השיבוץ כתומך לחימה.

מה זה פרופיל 64 נפשי? איזה תפקידים יש לפרופיל 64 נפשי? פרופיל 64 נפשי פוסל אותי מהחזקת נשק?
תפקידים רבים פתוחים לפרופיל 64 נפשי. המטרה של הפרופיל הנפשי הוא בראשונה לפסול מקרבי. פרופיל 64 נפשי אינו פוסל מהחזקת נשק, שמירות או אבט"ש (גם פרופיל 45 נפשי לא פוסל מהחזקת נשק).
לסיוע לגבי קשיים שונים ניתן לפנות לאמיר כאן.

לכל ההמלצות על הקב"ן אמיר שפר

לא מסוגל להיות בקרבי

איך להשתחרר מהצבא בלי כלא

לראיון המלא עם המומחה אמיר שפר וכל המידע על תהליך החיול, מפגש עם הקב"ן, ראיון אישיותי קה"ס, פרופיל נפשי, שחרור ועוד

לכל השאלות לגבי קב"ן, איך נפגשים עם קב"ן, קה"ס, פרופיל 21 וההשלכות של פרופיל 21, חוות דעת של קבן 

ראיון אישי- טיפים להכנה לראיון האישי

הכנה רגשית לפני גיוס

הכנה לראיון הפסיכולוגי בצבא- סיירת, סייבר, מודיעין

איך לשפר את הקבא שלי

הכנה רגשית ומנטלית ליום סיירות ושירות ביחידות מובחרות 

טיפים לצו הראשון- כל המידע לגבי הצו הראשון- 4 התחנות בלשכת הגיוס

קב"א ודפ"ר- כל המידע על בחינות הקבא והדפר

טיפים להורים למלש"ב וחיילים בסדיר 
 
לכל המידע על הורדת פרופיל צבאי ונפשי 
 
טיפול בזמן השירות הצבאי 
 
המפגש עם הקב"ן- עשה ואל תעשה
 

כל המידע על הפרופיל הנפשי

21 נפשי או אי התאמה- כל המידע על השחרור מצהל

ערעור על הקבא והדפר

 

תפריט נגישות